|
Kur#a patrzyć się na to nie da...zęby bolą.... ale trzeci mecz na "0" z tyłu, i drugie zwycięstwo.Jak dla mnie, to do końca sezonu może tak być, bylebyśmy doczłapali do pucharów.
Jaliens i Bunoza jak profesorzy
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|