Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17810
Stary 13.03.2012, 20:49
Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, Bednarz już pracuje nad jego zacnym następcą
Jirsak potrafi zagrać świetną piłkę na centymetry jak mało kto u nas w drużynie, potrafi ładnie rozegrać piłkę na krótkiej przestrzeni, potrafi wykonywać nieźle stałe fragmenty. Tylko dlaczego pokazuje to góra trzy razy na rundę?! Jak to z nim jest? On jest wiecznie zablokowany, czy jego piękne niekiedy zagrania to po prostu zwyczajny fart? Zawsze będzie mnie ciekawić gdzie byłby ten piłkarz, gdyby Skorża na niego postawił. Mam wrażenie, że miał naprawdę duży potencjał. Mam przeczucie, że jak teraz od nas odejdzie i przygarnie go Ruch, Korona, czy inny polski klub to odżyje tam i będzie gwiazdą. Poczucie bezpodstawne, jedyne przesłanki to te jego niecodzienne zagrania raz na kilka miesięcy. Sympatyczny facet. Mimo, że zawodzi ostatnio to gdyby nie kosztował zbyt wiele to można przedłużyć kontrakt i wypożyczyć go.

Statystyki Jirsaka w Ekstraklasie (wg TM):
101 meczów, w tym pełnych tylko 17. Aż 57 razy wchodził z ławki. Wychodzi, więc na to, że w podstawowym składzie grał 44 razy w ciągu 5 lat. Dość ciekawe.
Odpowiedz cytując