Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.03.2012, 20:30
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Ofensywna piłka bez napastnika !! <Kur*a>!!

gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Nunez nie przestaje mnie zaskakiwac ....... kto temu kolesiowi kazal wogole grac w pilke nozna .... jakby Czekaj dzis dostal jeszcze czerwoana kartke to zaliczylby w tej rundzie klasycznego Hat-tricka
A może się tak popłaczecie?
Odpowiedz cytując