pawelwislak napisał(a):

|
Ofensywna piłka bez napastnika !! <Kur*a>!!
|
gizmowisla napisał(a):

|
Nunez nie przestaje mnie zaskakiwac ....... kto temu kolesiowi kazal wogole grac w pilke nozna .... jakby Czekaj dzis dostal jeszcze czerwoana kartke to zaliczylby w tej rundzie klasycznego Hat-tricka
|
A może się tak popłaczecie?