|
Spiker dobrze wie że nie ma nagłośnienia na meczu ze Standardem mowił żeby przekazać osobą które nie słyszą żeby nie rzucac śnieżkami, a śnieżki leciały z G właśnie.
Po drugie wystarczy popatrzeć pod dach na wszystkich sektorach podwieszone są WIELKIE kolumny na G nie ma nic.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|