Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 13.03.2012, 17:56
Tomek81 napisał(a):Wyświetl post
W tamtej rundzie w Poznaniu też nas mieli zjeść a tu było 0-1 a mogło być wiele więcej
no zgadza sie tylko ze treneiro to był kopernika teraz Rumak kon podobno wyscigowy i reszta tych niebieskich frustratów chce mu się pokazac lizac mu zad i zapierdalaja na boisku,ale co nam zostałopo zwyciestwo
Odpowiedz cytując