Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Tomek81
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
453
13.03.2012, 17:52
W tamtej rundzie w Poznaniu też nas mieli zjeść a tu było 0-1 a mogło być wiele więcej
Tomek81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomek81
Znajdź inne posty napisane przez Tomek81