Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19358
Stary 13.03.2012, 17:35
kpn napisał(a):Wyświetl post
Ale was Legionisci tu pełno w sumie rozumiem. Mozliwe mistrzostwo po 6 latach przerwy?
Na w tym forum wypowiada się wielu Legionistów, ale są to na ogół sensowne posty. Poza tym do rywala trzeba mieć szacunek - bo to (L) jest głównym rywalem Wisły o MP. Zresztą wystarczy spojrzeć na tabelę wszech czasów ekstraklasy - wiadomo, jakie kluby są na pierwszych dwóch miejscach. Nie wiem dlaczego, ale jak dla mnie ludzie z POZnania nie powinni się tu wypowiadać
To co irytuje najbardziej to napinka fanów Amiki Wronki, która od sezonu 06/07 występuje pod nazwą Lech Poznań. Pytam się co oni osiągnęli przez ostatnie 20 lat ? Sprzedaż tradycji za kilka kuchenek ? Odcinanie się od korupcyjnej przeszłości. Okrzyknęli się najlepszymi kibicami w Polsce, zresztą media to podchwyciły. A jak się zachowują. było widać w piątek.

Nie oznacza to, że życzę Legii mistrzostwa, po prostu niech wygra najlepszy...byle nie Polonia, bo trzymają z pasiakami.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując