Na w tym forum wypowiada się wielu Legionistów, ale są to na ogół sensowne posty. Poza tym do rywala trzeba mieć szacunek - bo to (L) jest głównym rywalem Wisły o MP. Zresztą wystarczy spojrzeć na tabelę wszech czasów ekstraklasy - wiadomo, jakie kluby są na pierwszych dwóch miejscach. Nie wiem dlaczego, ale jak dla mnie ludzie z POZnania nie powinni się tu wypowiadać
To co irytuje najbardziej to napinka fanów Amiki Wronki, która od sezonu 06/07 występuje pod nazwą Lech Poznań. Pytam się co oni osiągnęli przez ostatnie 20 lat ? Sprzedaż tradycji za kilka kuchenek ? Odcinanie się od korupcyjnej przeszłości. Okrzyknęli się najlepszymi kibicami w Polsce, zresztą media to podchwyciły. A jak się zachowują. było widać w piątek.
Nie oznacza to, że życzę Legii mistrzostwa, po prostu niech wygra najlepszy...byle nie Polonia, bo trzymają z pasiakami.