|
Jesteśmy do przodu - to fakt i plus dla SV. Moglibyśmy być bardziej - przypuszczenie, moglibyśmy też być całkiem do tyłu. Nie sadze aby SV stawial wszystko na 1 karte, sadze ze Cupiał tak chciał(ma długą i udokumentowaną historie zagrań "tu i teraz" albo wypier...).
Z Meliksonem - no prosze! on jest z innej bajki, a w razie W jest jedymym ratukiem finansowym dla budzetu.
|