|
Napisałem, że kara jest nieadekwatna do czynu. Zgodzę się, że zwłaszcza teraz, przed EURO 2012, jest nagonka na kibiców, podsycana przez niektóre media, a każdy incydent jest szeroko rozgłośniony jako tzw. "kibolstwo"
Jest to na rękę PZPN i rządowi.
PS. GW nie czytam, a programu tego pana od "upier...lonego stołu" nie oglądam.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
|