Wyświetl pojedynczy post
miodzio
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25213
Stary 13.03.2012, 14:51
Planuje jechać autostopem w kwietniu do Paryża. Słyszałem, że często kierowcy tirów jadący w dłuższe trasy z chęcią zabierają pasażerów. Ma ktoś może jakieś doświadczenie z takim wojażem lub kontakty do kierowców?
Odpowiedz cytując