El'kabat napisał(a):

Zobaczymy znowu Kirma i Paljica od poczatku ,a Iliev na tych ruchomych piaskach bedzie oddychał plecami po 60 min i tyle by było z gry dzisiaj.
Ciężko to widze,obysmy sie tam nie zbłaźnili przed tymi frajerami bo widzieliśmy wszyscy jak to wyglądało na R22 i to z przewagą do tego jednego zawodnika.
....ica człowieka trafia,jak jada na Lecha Brudy i jakieś Stanki...
|
A pomyśleć że nie dawno każdy chciał w składzie mieć samych Polakow/Wychowanków
