Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#436
Stary 13.03.2012, 14:44
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy znowu Kirma i Paljica od poczatku ,a Iliev na tych ruchomych piaskach bedzie oddychał plecami po 60 min i tyle by było z gry dzisiaj.
Ciężko to widze,obysmy sie tam nie zbłaźnili przed tymi frajerami bo widzieliśmy wszyscy jak to wyglądało na R22 i to z przewagą do tego jednego zawodnika.

....ica człowieka trafia,jak jada na Lecha Brudy i jakieś Stanki...
A pomyśleć że nie dawno każdy chciał w składzie mieć samych Polakow/Wychowanków
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując