Wyświetl pojedynczy post
krishek3
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#712
Stary 13.03.2012, 14:35
Panie i Panowie
jak ktoś słusznie wyżej napisał Stan jest fachowcem dobrym w perspektywie długofalowej, wtedy widać efekty jego pracy to taki turbo diesel na długiej trasie, jak się rozgrzeje to jedzie szybko i mało pali, na krótki dystans - pracuje nieekonomicznie i nie pokazuje swoich pełnych możliwości.
Zaś Pan Jacek - cóż chyba taka trochę alternatywa na już, bo akurat była potrzeba - benzyniak na krótkie trasy - dziś jest jutro go nie będzie.