|
Jak dla mnie pozytywem w całej tej sprawie z Bednarzem jest fakt że klub myślami i działaniami zaczął wybiegać w przyszłość. Latem nie dojdzie do sytuacji w której zostaniemy bez dyrektora sportowego , poza tym Bednarz ma czas by popracować nad letnimi transferami oraz może zastanowić się co zrobić z obecną kadrą .
|