Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#711
Stary 13.03.2012, 14:30
Jak dla mnie pozytywem w całej tej sprawie z Bednarzem jest fakt że klub myślami i działaniami zaczął wybiegać w przyszłość. Latem nie dojdzie do sytuacji w której zostaniemy bez dyrektora sportowego , poza tym Bednarz ma czas by popracować nad letnimi transferami oraz może zastanowić się co zrobić z obecną kadrą .