Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Serwatkus
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1119
Stary 13.03.2012, 14:19
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Mógłby ktoś zorientowany napisać jakąś opinię nt. Samsunga Galaxy Young?
Jestem na etapie kupna, i się zastanawiam, bo jak czytam po parametrach to wydaje się całkiem dobry Android 2.3 czego nawet niektóre droższe modele nie mają, 823mHz to też ciut więcej niż niektóre droższe, a cena całkiem dobra.
Ma ktoś, lub wie ktoś coś więcej na jego temat?

PS. To bedzie mój pierwszy telefon dotykowy, i obawiam się pisania sms'ów na tej klawiaturce dotykowej, do tego też ktoś mógłby się odnieść.

Z góry dzięki
Szczerze odradzam, jeżeli to będzie Twój pierwszy dotykowy telefon to tylko się zrazisz. Podzespoły niby ciut lepsze/porównywalne do Galaxy Ace, a szybkość działania dramatycznie mniejsza. Dodatkowo ten 3calowy ekranik jest tak mikroskopijny, że pomimo wielu opcji i tak z nich nie skorzystamy, bo bedzie to po prostu mega niewygodne. Do tego słaby aparat (2mpx) bez lampy błyskowej i AF. Jak już to polecałbym dołożyć odrobinę do Galaxy Gio (troszkę obcięta wersja Galaxy Ace).
Co do pisania smsow, to jak juz ktos wspomnial funkcja pisania bez odrywania palca od klawiatury - swype. Nie dość że bardzo wygodna, to po napisaniu kilku smsow jestes w stanie pisac smsy szybciej niz na zwykłym telefonie z T9.
Odpowiedz cytując