Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#706
Stary 13.03.2012, 14:14
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
mam nadzieje ze Stan i Basalaj zostana niedlugo zwolnieni, zniszczyli ten klub. Niewypaly transferowe, sprowadzanie emerytow z zagranicy, pozbywanie sie wychowankow, 1 Polak w skladzie, wmawianie ze nie potrzeba wzmocnien, ze w Polsce nie ma pilkarzy, ze Kosa ze Zieniu za slabi, placenie gigantycznych kontraktow dla swoich kolezkow z Holandii itd..
Przyszedlby Dyrektor Sportowy z Manchesteru City, dostałby gowniane pieniadze tak jak Stan to myslisz, ze byloby z transferami co innego? Nie wydaje mi sie