|
Sytuacja w klubie na dzień dzisiejszy wygląda bardzo źle - grzechy z przeszłości odzywają się z coraz większym nasileniem - brak infrastruktury treningowej, organizacji szkolenia - faktycznie, którego nie ma to tylko jedne z przykładów na amatorski sposób zarządzania klubem przez Bogusława Cupiała. Nie zagłębiając się w szczegóły m.in. o których teraz niewielu pamięta tj; rozliczenia byłych współwłaścicieli klubu, zatrudnienia kolesi bez stosownego doświadczenia i wiedzy merytorycznej (np. pomysł na dzień dzisiejszy zmiany na stanowisku prezesa które miałby objąć jeden z bliskich doradców Cupiała), otaczanie się osobami z byłego totalitarnego systemu i wiele więcej powoduje że czas obecnego właściciela w klubie się ostatecznie wyczerpał - należy zadać pytanie czy nie za późno widząc to co po sobie pozostawił.
Sytuacja jest o tyle tragiczna, że Cupiał prezentuje sposób myślenia z minionej epoki aż dziw bierze że taki człowiek mógł zrobić taki biznes w kablach inną rzeczą jest w jaki sposób to było realizowane, mając na uwadze kim się otacza nie trudno o trafną hipotezę.
Nikt nie kupi klubu z nieuregulowaną sytuacją finansową z totalnym chaosem prawnym panującym wewnątrz klubu m.in. sprawa z Madziarą i inne, które ukazują prawdziwy obraz funkcjonowania klubu skądinąd od samego początku opartego o złe założenia.
|