Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.03.2012, 12:35
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czyli sezon na straty? To dlaczego czas i spokój ma dostać Probierz, a Moskal który trochę dla klubu zrobił czasu i spokoju nie dostał? Co poskładać? Tydzień temu drużyna w meczu ligowym z czwartą drużyną tabeli miała 70% posiadania piłki. To chyba świadczy że w miare była ułożona. Przyszedł Probierz rozp..... wszystko i teraz ma składać od nowa?

Skoro Probierz ma nie wyczyniać cudów to po ch.... on w Wiśle? Zarabia mniej niż Moskal? Nie sądzę. Jeżeli ktoś myśli że zmianami trenerów zmotywuje zawodników do ambitniejszej gry to ma chyba nie równo pod sufitem.
"Nie" z przysłówkami piszemy łącznie. To raz.
Dwa, czy Ty jestes spokrewniony z Moskalem ze tak go bronisz. Nawałki tez broniłes bo Wiślak?

PS. Kolejny dodany do listy ignorowanych, yeeeeeees

Odpowiedz cytując