Ja użytkuję Defy od jakiś 3 msc. Dla mnie jest rewelacyjna. Spadła na beton trochę się zarysowała na boku ale na to nic nie poradzę, ekran nie tknięty, bez żadnej folii.
Jakość aparatu mogła by być lepsza ale daje radę.
Wielkość jest bardzo dobra, nie za duża, nie za mała. Ekran bardzo dobry. Bateria trzyma dwa dni, z włączonym non stop wifi, uaktualnieniami itd.
W ostatnim tygodniu działała przez 4 dni jako bezprzewodowy access point dla dwóch komputerów więc fajny bajer.
Super zapowiada się Defy plus. Full hd, lepszy procesor ale nie wiem ile jest droższa.