nesta napisał(a):

|
Dziwnie cicho o tym meczu zwazywszy na jego znaczenie w obecnej sytuacji Wisly. Zadnej konferencji, obszerniejszej zapowiedzi na stronie. Nie wiem czy do niektorych dociera, ze to moze byc jedyna szansa na gre w europejskich pucharach w przyszlym roku. A do sezonu bez nich nie mozna doprowadzic, bo to oznacza kolejny regres i ucieczke innych zespolow.
|
To nie może być, to jest jedyna szansa na grę w pucharach w przyszłym roku. Dzisiaj gramy jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie.