Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#655
Stary 13.03.2012, 12:07
frantic1984 napisał(a):Wyświetl post
Wyluzuj trochę...co to Probierz zbawca i z tą samą ekipą nagle zacznie cuda wyczyniać ?
Na początek widać, że chce wrócić do 4-4-2. Niech ma czas i spokój. I tak ma łeb pełen problemów, najpierw musi uratować to co zostało do końca sezonu, a potem na nowo poskładać całą drużynę.
Tylko, że jak nie zajmiemy przynajmniej 3 miejsca albo nie zdobędziemy pucharu polski, to Pepe czy jak go tam zwiecie w czerwcu wróci głosić herezje do jakiegoś ŁKS-u czy czegoś podobnego
Odpowiedz cytując