frantic1984 napisał(a):

Wyluzuj trochę...co to Probierz zbawca i z tą samą ekipą nagle zacznie cuda wyczyniać ?
Na początek widać, że chce wrócić do 4-4-2. Niech ma czas i spokój. I tak ma łeb pełen problemów, najpierw musi uratować to co zostało do końca sezonu, a potem na nowo poskładać całą drużynę.
|
Tylko, że jak nie zajmiemy przynajmniej 3 miejsca albo nie zdobędziemy pucharu polski, to Pepe czy jak go tam zwiecie w czerwcu wróci głosić herezje do jakiegoś ŁKS-u czy czegoś podobnego