Wyświetl pojedynczy post
frantic1984
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#654
Stary 13.03.2012, 11:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Za Moskala remisowaliśmy grając jednego mniej, teraz remisujemy grając jednego więcej, tylko się cieszyć.
Wyluzuj trochę...co to Probierz zbawca i z tą samą ekipą nagle zacznie cuda wyczyniać ?
Na początek widać, że chce wrócić do 4-4-2. Niech ma czas i spokój. I tak ma łeb pełen problemów, najpierw musi uratować to co zostało do końca sezonu, a potem na nowo poskładać całą drużynę.
Odpowiedz cytując