Drozd napisał(a):

|
Za Moskala remisowaliśmy grając jednego mniej, teraz remisujemy grając jednego więcej, tylko się cieszyć.
|
Wyluzuj trochę...co to Probierz zbawca i z tą samą ekipą nagle zacznie cuda wyczyniać ?
Na początek widać, że chce wrócić do 4-4-2. Niech ma czas i spokój. I tak ma łeb pełen problemów, najpierw musi uratować to co zostało do końca sezonu, a potem na nowo poskładać całą drużynę.