Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3115
Stary 13.03.2012, 11:43
tofik napisał(a):Wyświetl post
o w Polsce żadnej silnej konkurencji na razie nie ma. Jest grupa pościgowa, którą już widzimy za plecami, ale to tylko przez to, że stoimy od dobrych 6-7 lat w miejscu. Jak nas ta grupa wchłonie to już się z niej nie wydostaniemy.
Legia, dawno nas dogoniła, prześcignęła i już uciekła nam za zakrętem...

Mają lepszy potencjał marketingowy, większe i bogatsze miasto i kibiców, lepszą umowę na korzystanie stadionu i korzystanie ze sprzedaży nazwy do stadionu. Nie wspominając o Akademii Piłkarskiej, którą już chyba 10 lat temu założyli.

Więc nie pitol, że nie mamy konkurencji. A do tego trzeba dołożyć coraz bardziej bogacący się Śląsk Wrocław (co mnie cieszy) i mimo obecnych trudności niezłe perspektywy dla Lechii Gdańsk (co mnie bardzo cieszy).
Oczywiście, nie zapominaj o Amice Poznań, która mimo że obecnie też nie jest wzorem ma jednak lepsze perspektywy.

To my już musimy oglądać plecy. Jak się nic nie zmieni, to będziemy podobni organizacyjnie do Ruchu, Górnika a nie do czołówki polskiej ligi. A MP będzie wielkim sukcesem.
Odpowiedz cytując