Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1114
Stary 13.03.2012, 11:34
Mógłby ktoś zorientowany napisać jakąś opinię nt. Samsunga Galaxy Young?
Jestem na etapie kupna, i się zastanawiam, bo jak czytam po parametrach to wydaje się całkiem dobry Android 2.3 czego nawet niektóre droższe modele nie mają, 823mHz to też ciut więcej niż niektóre droższe, a cena całkiem dobra.
Ma ktoś, lub wie ktoś coś więcej na jego temat?

PS. To bedzie mój pierwszy telefon dotykowy, i obawiam się pisania sms'ów na tej klawiaturce dotykowej, do tego też ktoś mógłby się odnieść.

Z góry dzięki
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując