Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#703
Stary 13.03.2012, 11:17
Zatrudnienie Bednarza wywoluje u mnie pusty smiech. Odejscie Valcxa wywola mdlosci.

Tym samym zaczalem wlasnie zalowac zakupu karnetu ktorym sponsoruje ten pier... teatrzyk.
Niewydaje mi sie zebym mial tyle samozaparcia zeby dalej walczyc z uczuciem mdlosci na trybunach. Najpierw wyje... prawdziwego Wislaka jakim byl Kazik zeby zatrudnic kolejnego pseudo Trenera ktory bedzie propagowal gre dzida do przodu.

Niepozostaje nic innego jak zmiane kierunku i zaangazowanie sie w futsal, kosza. Bo tego bagna ja juz k**** nie zdzierze.