Ale nie cuduj bo Tobie pisze, że Braga wtedy miała dół formy ogromny to samo Sporting i porozmawiaj sobie z kibicami tych klubów potwierdzą te słowa. I nie akurat na dwumecz z Polakami a przez pewien czas PRZED także Przecież nie wstawali nagle rano i nie łapali doła tylko mieli słabe wyniki i grali poniżej potencjału przynajmniej od kilku spotkań!
Tak samo można do tego dorzucić Hapoel czy Tottenham. Jedni po wyprzedaży drudzy w totalnej dupie za Juande Ramosa

Też zaprzeczysz ? Może to i śmieszne, że tak polskie kluby trafiają, ale tak było. Jak dla Ciebie jest to nie pojęte to trudno nie mamy o czym dyskutować.