Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19353
Stary 13.03.2012, 10:34
Ale nie cuduj bo Tobie pisze, że Braga wtedy miała dół formy ogromny to samo Sporting i porozmawiaj sobie z kibicami tych klubów potwierdzą te słowa. I nie akurat na dwumecz z Polakami a przez pewien czas PRZED także Przecież nie wstawali nagle rano i nie łapali doła tylko mieli słabe wyniki i grali poniżej potencjału przynajmniej od kilku spotkań!
Tak samo można do tego dorzucić Hapoel czy Tottenham. Jedni po wyprzedaży drudzy w totalnej dupie za Juande Ramosa Też zaprzeczysz ? Może to i śmieszne, że tak polskie kluby trafiają, ale tak było. Jak dla Ciebie jest to nie pojęte to trudno nie mamy o czym dyskutować.
Ostatnio edytowane przez tofik : 13.03.2012 o godz. 10:37.
..
Odpowiedz cytując