Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20542
Stary 13.03.2012, 10:32
Po oddaniu trybuny południowej funkcjonowało na niej nagłośnienie Creativa, czym się nawet chwalono. problem pojawił się po dobudowaniu 3 innych trybun i montażu na nich innego nagłośnienia. Nie wiem czy wtedy zdemontowano stare nagłośnienie (i tak jakość dźwięku pozostawała sporo do życzenia) czy też stało się ono nie kompatybilne ?
Sytuacja jest komiczna kiedy spiker kilkaktrotnie zwraca uwage a i tak nie jest słyszalny
Odpowiedz cytując