Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#682
Stary 13.03.2012, 09:24
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzaj. Naprawde cala Polska sie z nas smiala kiedy ogralismy jako pierwsza polska druzyna Barcelone ?
Z Tottenhamem tez byly bardzo dobre spotkania - zabraklo lawki rezerwowych wtedy. Skorza robil co mogl - patrz Marcelo w ataku.
Przypominanie zwycięstwa z Barcelona mnie osobiście śmieszy, nie dość że ta Barcelona to nijak nie można było porównać do tej obecnej to jeszcze mieli zaliczkę 4-0 i nawet nie zagrali na pół gwizdka ale na 1/3 gwizdka. Oczywiście pojedyncze spotkania możemy znaleźć zarówno te dobre jak i złe. Ale porażka z Levatywa to dla mnie nie jest porażka, to dla mnie tragedia. I wygrana z Barceloną czy dobry mecz z Tottenhamem - ale zarówno jedno jak i drugie nie dało awansu, mi osobiście tego nie wynagrodzą.

Jeśli Bednarz to pamiętajcie szukanie bramkarza dla nas, Stan zrobił to w chwili. Co więcej nie zapłaciliśmy ani grosza za na prawdę dobrego bramkarza jak na nasze warunki.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.