Standard w nagrodę za przekreśloną Białą Gwiazdę, za race rzucone w Krakowie, za propagowanie zbrodniczego systemu komunistycznego w nagrodę jedzie do Hannoveru w 2200

o karach ani słychu,
Coś mi się wydaje, że w tym Liege może nie kibice coś poniszczyli, patrząc na wysoką karę Pareiki może coś się jeszcze wydarzyło po drodze z boiska do szatni.
Żadne media jak zauważyłeś palikocie nic nie napisały, również w belgijskich się nie spotkałem z żadnym opisem zniszczeń, czy to 1, 2, 3 dni po meczu.
I tak jak piszesz, ciężko było coś tam było zniszczyć bo stadion Standardu to betonowy bunkier. Zastanawiające jest to, że dopiero po opublikowaniu informacji dowiadujemy się o rzekomych zniszczeniach, i dziwnym trafem po akcji z wejściem ostatniej oprawy na mecz z Lechem. Co za bieg okoliczności!
Zdumiewające jest to, że niektórzy opluwają obecnych w Liege , a komunistów obecnych w Krakowie pozostawiają nietykalnych . Polska!