Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11144
Stary 13.03.2012, 09:22
Standard w nagrodę za przekreśloną Białą Gwiazdę, za race rzucone w Krakowie, za propagowanie zbrodniczego systemu komunistycznego w nagrodę jedzie do Hannoveru w 2200
o karach ani słychu,

Coś mi się wydaje, że w tym Liege może nie kibice coś poniszczyli, patrząc na wysoką karę Pareiki może coś się jeszcze wydarzyło po drodze z boiska do szatni.

Żadne media jak zauważyłeś palikocie nic nie napisały, również w belgijskich się nie spotkałem z żadnym opisem zniszczeń, czy to 1, 2, 3 dni po meczu.

I tak jak piszesz, ciężko było coś tam było zniszczyć bo stadion Standardu to betonowy bunkier. Zastanawiające jest to, że dopiero po opublikowaniu informacji dowiadujemy się o rzekomych zniszczeniach, i dziwnym trafem po akcji z wejściem ostatniej oprawy na mecz z Lechem. Co za bieg okoliczności!

Zdumiewające jest to, że niektórzy opluwają obecnych w Liege , a komunistów obecnych w Krakowie pozostawiają nietykalnych . Polska!
Ostatnio edytowane przez PvD : 13.03.2012 o godz. 12:44.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując