ma ktoś Motorola Defy ? jak z tą jej reklamowana odpornością ? bo chciałbym jakiś telefon dotykowy ale nie należę do osób zbytnio szanujących telefony

więc jak ta Motorola ma się do zwykłego telefonu ? bo w tej samej cenie proponują mi np. HTC Desire