krzywy napisał(a):

|
Gówno wyborcze przeżywa orgazm za orgazmem. Oto tytuły; włosi dają 10 mln euro za wolskiego, super talent z polski Aleksie Fergusonie proszę pospiesz się!!!, wolski nadzieją naszej reprezentacji !! Ci michnikowi fani warszafskiej kurtyzany chyba się nieco zapędzili ale wolno im, każdy może mieć marzenia. To samo bożydar - legijny dupoliz iwanow z polszmatu - rozmarzył się chłopina.
|
Wolski ma talent ale jeszcze nie na takie kluby jak Manchester. Smieszne jest to, ze tak samo utalentowany był ten Beto co go z podworka wzieli a jednak nieporadził sobie w Manchesterze. Oczywiscie to jest zart z tym porownaniem tak samo jak zazartowali kibice Legii i napisali petycje
