Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20539
Stary 12.03.2012, 23:20
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem, ale czy to nie jest niezgodne z prawem organizacji imprez masowych na takim obiekcie?
No, właśnie tak jak napisałem - w czystej teorii to PZPN-owi powinno zależeć. To chyba działa tak, że przed każdym sezonem, jakiś czas przed wydawaniem licencji każdy klub dostaje pismo, gdzie są ewentualne zastrzeżenia, rzeczy, które należy zrobić, poprawić i tak dalej, żeby dostać licencję. I widocznie, od 7 lat do Wisły takie pismo nie przyszło ani od PZPNu, ani od UEFY, więc nic z tym nie robią.

Osobiście się nie dziwię - jeśli nikt mi każe wydawać 50 tys. złotych, to po co mam je wydawać.
.
Odpowiedz cytując