ciacho napisał(a):

|
Ja rozumiem, ale czy to nie jest niezgodne z prawem organizacji imprez masowych na takim obiekcie?
|
No, właśnie tak jak napisałem - w czystej teorii to PZPN-owi powinno zależeć. To chyba działa tak, że przed każdym sezonem, jakiś czas przed wydawaniem licencji każdy klub dostaje pismo, gdzie są ewentualne zastrzeżenia, rzeczy, które należy zrobić, poprawić i tak dalej, żeby dostać licencję. I widocznie, od 7 lat do Wisły takie pismo nie przyszło ani od PZPNu, ani od UEFY, więc nic z tym nie robią.
Osobiście się nie dziwię - jeśli nikt mi każe wydawać 50 tys. złotych, to po co mam je wydawać.