vote-for-mikey napisał(a):

...
Trybuna południowa została dopuszczona po jej oddaniu, i od tego czasu nie trzeba jej było "dopuszczać" po raz kolejny. Powinien się tym zająć PZPN i jego komisja licencyjna, ale jak wiemy oni działają tylko wtedy, kiedy trzeba uratować Pejsy.
....
|
Ja rozumiem, ale czy to nie jest niezgodne z prawem organizacji imprez masowych na takim obiekcie?