Reksio33 napisał(a):

Co do Jovanovićia to właśnie o to chodzi by łapać takie okazję jak ta.
|
Ja wiem czy to taka okazja? Podobno 400tys Euro wydaliśmy na Serba.
Lamey przyszedł za darmo, i wiele od Niego nie odstaje, a w destrukcji jest nawet pewniejszy.
Za mniejsze pieniądze przyszli do nas Mijajlović, Stolarczyk czy Dudka, wg mnie lepsi boczni obrońcy niż Marko.
Wprawdzie to były inne czasy, ale jakaś tam zależność istnieje. Z drugiej strony porównując do Bunozy, który też podobno tyle kosztował, to rzeczywiście - była to okazja.