lorddavy chodziło zapewne o to, że w ogóle kasy nie dostał wtedy.
fialo napisał(a):

Ja się chętnie wybiorę, sezonowcu.
Jovanović to była okazja ze względu na dyskwalfikację w Serbii, Chavez przyszedł za Kasperczaka. Reszta transferów średnio trafiona, choć nikt z nas nie wie jakie tak naprawdę miał pole manewru jeżeli chodzi o finanse.
|
Co do Jovanovićia to właśnie o to chodzi by łapać takie okazję jak ta. Chavez przyszedł za Kasperczaka, ale Stan mu wypracował kontrakt. Czy taki Iliev to jest transfer średnio trafiony?
Widzę, że parę osób tu najeżdża na Genkowa - kto strzelał bramki wiosną które dały nam MP?
Z tego co pamiętam to Bednarz też w pozostałych sezonach już nie miał kasy na transfery.