Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11142
Stary 12.03.2012, 22:43
palikot napisał(a):Wyświetl post
O faktach raczej cieżko dyskutować z ludźmi, którzy w dupie byli, gówno widzieli.
Ciężko dyskutować z ludźmi, którzy nie potrafią przyjąć jakiejkolwiek krytyki. Nie chcę nikogo obrażać, szanuję ludzi, którzy poświęcają swój czas i pieniądze, by jechać setki kilometrów i wspierać Wisłę. Oprawy i doping na R22 też robią wrażenie.
Ale nie mówcie, że te 80 tys. kary wzięło się znikąd. Inna sprawa że kara jest zawyżona, a oglądając mecz w TV, widać że nasi nic strasznego nie robią - może te petardy hukowe nie były potrzebne.


NIE PODZIAŁOM WŚRÓD KIBICÓW !!!

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując