palikot napisał(a):

|
O faktach raczej cieżko dyskutować z ludźmi, którzy w dupie byli, gówno widzieli.
|
Ciężko dyskutować z ludźmi, którzy nie potrafią przyjąć jakiejkolwiek krytyki. Nie chcę nikogo obrażać, szanuję ludzi, którzy poświęcają swój czas i pieniądze, by jechać setki kilometrów i wspierać Wisłę. Oprawy i doping na R22 też robią wrażenie.
Ale nie mówcie, że te 80 tys. kary wzięło się znikąd. Inna sprawa że kara jest zawyżona, a oglądając mecz w TV, widać że nasi nic strasznego nie robią - może te petardy hukowe nie były potrzebne.
NIE PODZIAŁOM WŚRÓD KIBICÓW !!!