Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20536
Stary 12.03.2012, 22:42
A ja mam pytanie w sprawie internetowej sprzedaży biletów. Nie byłem ostatnio w temacie, pamiętam że kilka tygodni temu było nawet głośno o tej sprawie (akcja na fejsie, artykuły w kilku portalach), ale teraz wszystko ucichło. Czy Basałaj wypowiadał się gdzieś na ten temat, czy wiadomo kiedy mają wprowadzić internetową sprzedaż.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując