Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 12.03.2012, 22:19
Bardzo bym chciał żeby Kazik tą swoją filozofię gry zaczął niebawem wdrażać w jakimś innym klubie Ekstraklasy. Mogło by być bardzo, ale to bardzo ciekawie.

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...ozstaniem.html
Odpowiedz cytując