|
Po tej kolejce powoli klaruje się lista kandydatów na MP. Na dziś chyba najbliżej Legia, choć chodzi mi po głowie również jakiś sensacyjny scenariusz.
Śląsk zanim się obudzi, o ile w ogóle, to będzie już koniec sezonu. Ruch i Korona ciułają punkty (zobaczymy jak długo), a jeżeli Legia się potknie choćby w najbliższym meczu z nieobliczalną Polonią, to może być ostry ścisk w czołówce.
|