Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19348
Stary 12.03.2012, 22:08
Po tej kolejce powoli klaruje się lista kandydatów na MP. Na dziś chyba najbliżej Legia, choć chodzi mi po głowie również jakiś sensacyjny scenariusz.

Śląsk zanim się obudzi, o ile w ogóle, to będzie już koniec sezonu. Ruch i Korona ciułają punkty (zobaczymy jak długo), a jeżeli Legia się potknie choćby w najbliższym meczu z nieobliczalną Polonią, to może być ostry ścisk w czołówce.
Odpowiedz cytując