Ajax napisał(a):

Nie piszmy nic w ogóle się nie odzywajmy bo Twoja racja jest najtwojsza i tylko twojsza.
A dyskusja inne poglądy to czyste zło...
A ja się pytam po cholerę te konflikty napinki podziały na ultrasów, pikników, kosmitów i nosicieli jedynej słusznej prawdy to dość przykra sprawa.
|
Przecież sami się wszyscy dzielicie nawzajem. To ten gość 2 strony wcześniej pisał "wy..., wy..., wy..."
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją, a o faktach raczej cieżko dyskutować z ludźmi, którzy w dupie byli, gówno widzieli. Podział robi sie sam.