Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11141
Stary 12.03.2012, 22:04
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nie piszmy nic w ogóle się nie odzywajmy bo Twoja racja jest najtwojsza i tylko twojsza.
A dyskusja inne poglądy to czyste zło...

A ja się pytam po cholerę te konflikty napinki podziały na ultrasów, pikników, kosmitów i nosicieli jedynej słusznej prawdy to dość przykra sprawa.
Przecież sami się wszyscy dzielicie nawzajem. To ten gość 2 strony wcześniej pisał "wy..., wy..., wy..."

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją, a o faktach raczej cieżko dyskutować z ludźmi, którzy w dupie byli, gówno widzieli. Podział robi sie sam.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując