Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#658
Stary 12.03.2012, 22:00
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
tylko jest pytanie jakimi zasobami finansowymi dysponował bednarz a co dostał stan?uwazam ze powrot bednarza to pomyłka ,kolejna z reszta własciciela ktory zaczyna sie miotac jak ryba w sieci z ta nasza wisła i wysłu..... zdziskow i innych pajaców.stan tak naprawde nie miał zbyt duzego pola do popisu i byc moze wypisuje sie po prostu z tego cyrku cupiała
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
i ciekawostka, która może pozwoli niektórym trzeźwiej na wszystko spojrzeć - bednarz i valckx wydali mniej więcej tyle samo pieniędzy, podczas ich dyrektorowania w wiśle.
oczywiście na same transfery. Jestem pewien, że pieniądze na pensje dla nowych zawodników per capita są teraz dużo wyższe.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 12.03.2012 o godz. 22:04.
.