kriswisla napisał(a):

|
tylko jest pytanie jakimi zasobami finansowymi dysponował bednarz a co dostał stan?uwazam ze powrot bednarza to pomyłka ,kolejna z reszta własciciela ktory zaczyna sie miotac jak ryba w sieci z ta nasza wisła i wysłu..... zdziskow i innych pajaców.stan tak naprawde nie miał zbyt duzego pola do popisu i byc moze wypisuje sie po prostu z tego cyrku cupiała
|
vote-for-mikey napisał(a):

|
i ciekawostka, która może pozwoli niektórym trzeźwiej na wszystko spojrzeć - bednarz i valckx wydali mniej więcej tyle samo pieniędzy, podczas ich dyrektorowania w wiśle.
|
oczywiście na same transfery. Jestem pewien, że pieniądze na pensje dla nowych zawodników per capita są teraz dużo wyższe.