KOMINEK napisał(a): 
|
Co wy chcecie przecież to pełen profesjonalizm. Wiadomo że w czerwcu wyp..olą Stan to już Bednarza zatrudnili by ten wdrażał się w obecnie diałającą w Wiśle politykę klubu.
|
Tak samo pomyślałem.
Ostatnio edytowane przez murray : 12.03.2012 o godz. 21:39.
|