|
Pierwsze okienko z Holendrami gdy była kasa na Pareikę, Genkova i Meleksa dało nam mistrza.
Drugie gdy z kasiurą było gorzej dało nam w perspektywie ciekawą przygodę w pucharach,
Trzecie gdy zakręcono kurek wywali nas poza podium.
Nie ma sianka - nie ma granka.
Przerażenie bierze gdy człowiek z boku na to patrzy. Z Cupiałem już nic nie osiągniemy.
A tekst Basałaja że żeby mieć szkółkę nie trzeba budować boisk a wystarczy je wynajmować to najmocniejszy sygnał jak przy Reymonta i w Myślenicach się myśli krótkowzrocznie, nieodpowiedzialnie, nieperspektywicznie. Jak się dba o własną dupę i liże cztery litery naj-prezesowi.
Najpierw cyrk z Maaskantem, potem Moskalem, a teraz Bednarz.
Sorry ale jak mam teraz iść na mecz to będę się czuł jak małpa w zoo, jak pacynka.
|