Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1182
Stary 12.03.2012, 21:19
Pierwsze okienko z Holendrami gdy była kasa na Pareikę, Genkova i Meleksa dało nam mistrza.

Drugie gdy z kasiurą było gorzej dało nam w perspektywie ciekawą przygodę w pucharach,

Trzecie gdy zakręcono kurek wywali nas poza podium.

Nie ma sianka - nie ma granka.


Przerażenie bierze gdy człowiek z boku na to patrzy. Z Cupiałem już nic nie osiągniemy.

A tekst Basałaja że żeby mieć szkółkę nie trzeba budować boisk a wystarczy je wynajmować to najmocniejszy sygnał jak przy Reymonta i w Myślenicach się myśli krótkowzrocznie, nieodpowiedzialnie, nieperspektywicznie. Jak się dba o własną dupę i liże cztery litery naj-prezesowi.

Najpierw cyrk z Maaskantem, potem Moskalem, a teraz Bednarz.

Sorry ale jak mam teraz iść na mecz to będę się czuł jak małpa w zoo, jak pacynka.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując