Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#647
Stary 12.03.2012, 21:16


Koniec Wisły jako hegemona polskiej piłki . CUPIAŁ OSZALAŁ !
Mi nie jest szkoda Valckxa , mi jest szkoda NAS Panowie, bo będziemy musieli zejść na środek tabeli już na stałe.
Katastrofa.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018