Przestancie pisac o konkretnej ofercie z Polski bo jeszcze zaraz ktos napisze ze tak naprawde to Stan jest .....m i sam sie na Wisle wyjebal a Bednarz to przyszedl tylko dlatego ze Wisla wyprzedza ruchy - nie chce zostac z reka w nocniku...
Brak kasy na transfery, odstrzal czlowieka ktorego sam wybral - Maaskanta, brak realnego wplywu na wybor nowego trenera (zart z Moskalem i przyjscie Probierza).
P.s. Wojciechowski moze i jest szalony ale wiedzac ze Stanowi konczy sie kontrakt i co sie dzieje w Wisle bierze go w ciemno.