Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1179
Stary 12.03.2012, 21:13
Przestancie pisac o konkretnej ofercie z Polski bo jeszcze zaraz ktos napisze ze tak naprawde to Stan jest .....m i sam sie na Wisle wyjebal a Bednarz to przyszedl tylko dlatego ze Wisla wyprzedza ruchy - nie chce zostac z reka w nocniku...

Brak kasy na transfery, odstrzal czlowieka ktorego sam wybral - Maaskanta, brak realnego wplywu na wybor nowego trenera (zart z Moskalem i przyjscie Probierza).

P.s. Wojciechowski moze i jest szalony ale wiedzac ze Stanowi konczy sie kontrakt i co sie dzieje w Wisle bierze go w ciemno.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując