lorddavy napisał(a):

|
Pewnie, że lepsi. Ale to nie są zawodnicy na których można coś oprzeć. Jeden kondycyjnie dogorywa a drugiego w lecie już nie będzie. Powinniśmy budować drużynę na przyszłość a tak w lecie czeka nas kolejne wietrzenie szatni i prawdopodobnie nowy szrot. I czy Valcx będzie to robił czy Bednarz tak na prawdę ma to mniejsze znaczenie. Problemem jest ciągła prowizorka i ogólna strategia budowy klubu a raczej jej brak.
|
Zgadzam się z tym brakiem strategi,mnie polityka Holendrów się podobała,o Wiśle zaczęto mówić za granicą,zrobiliśmy największy sukces w pucharach od czasów Henia Kasperczaka,ale niestety pan Cupiał nie wytrzymał kolejny raz.
Wisła nawet już nie stoi w miejscu to jest cofnięcie się o kilka lat do tyłu.
Zamiast budować boiska treningowe,kupować mniej graczy ale za większą sumę i z większych myśleniem to wraca stare
BYŁ PLAN HOLEDNDERSKI CZY ON NIE DAŁ RADY

MOIM ZDANIEM ZDECYDOWANIE BYŁ NA PLUS
WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ WALIĆ W MOMENCIE NERWOWYCH RUCHÓW CUPIAŁA