lorddavy napisał(a):

Nawet sam to przyznajesz. Czyli Stan nie sprowadził nikogo wartościowego oprócz Roara . Taka jest niestety smutna prawda- nasz skład jest do dupy. Polityka transferowa ostatnich lat to jedno wielkie nieporozumienie. Dlatego nie będę tęsknił za tym panem.
|
Jak zdobyliśmy MP to BC zaczął jak zwykle cisnąć pęcherz na LM. Tylko że na "szturm" na tą LM znalazło się aż tyle kasy żeby wystarczyło na zakup Jovanovica, wykupienie Chaveza, wypożyczenie Nuneza, Bitona i Diaza i wolny transfer Lameya.
Na Bitona i Diaza wydano 100 czy 150 tys euro za każdego. Wskaż mi młodego, strzelającego w Europie zach napastnika, którego można wykupić definitywnie za 150tys euro. Wskaż mi takiego w Polsce za te pieniądze.
Za czapkę gruszek to sobie można pomarzyć o sukcesach i silnej pace na lata.
Mimo to 3,5-4 bańki euro za eliminacje LM/LE wpadło (minus Mendziara oczywiście).
A Bednarz by wystawił Kirma na PO bo oczywiście Lamey i Jovanovic mieliby przyjść po rozwaleniu Liteksu...