http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0-1
Górnik Zabrze - Łódzki KS 0-1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1-0
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0-0
Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1-1
Ruch Chorzów - Podbeskidzie 1-0
Śląsk Wrocław - Cracovia 2-0
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1-0