|
Bednarz jaki był i jest każdy widzi. Zatrudnienie tego dewianta to krok a nawet dwa wstecz. Dziwi mnie tylko strasznie krótka pamięć Cupiała bo mnie do tej pory zęby bolą jak przypomne sobie występy choćby wspaniałego Łobo czy Beto a których on sam zasponsorował. Co do Valckxa to pomyślcie - czy taki facet, obyty i majgany w futbolu na wyższym poziomie z rozległymi kontaktami i możliwościami chciałby kolejne pare lat gnić w naszej zapyziałej lidze żeby co drugie okienko boss rzucił mu 200 tys i oczekiwał super transferów?
|