Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1163
Stary 12.03.2012, 20:29
Proszę Cie a Ty żyjesz w innym świecie? Stan przynajmniej umiał ukręcić bicz z przysłowiowego gówna. Dał nam ....a 1/16 LE ! Za taki wkład jaki on miał to nawet śmieszne nie jest !
A i tak nikogo nie sprzedamy bo oprócz Meliksona nie mamy żadnego (!) wartościowego grajka. A Cupiał prędzej czy później pójdzie po rozum do głowy. Środek tabeli w tym sezonie, jeśli się nic nie zmieni to w przyszłym powtórka z rozrywki.
No i kolejne odcinki komedii - "Wisła szuka bramkarza"
....a mać!

Odpowiedz cytując