TymonPRO napisał(a):

|
Ja mam wrażenie że to specjalnie dostał taką niby funkcje a w czerwcu zostanie dyrektorem sportowym,ot takie zagranie żeby kibice i media się wyciszyli
|
To akurat jest chyba oczywiste. Przecież chyba nie myślicie że Stan będzie się godził na bycie podwładnym takiego ciulika za przeproszeniem
